2020-01-04 16:58:28 +0100
Ha nem lesz meg a 10.000 fő aláírása 2020. Február 29-ig, és nem fogom tudni így leadni a Miniszterelnöki Hivatalba 2020. Március 16-20. héten a Petíciómat. Akkor senki se merjen nekem fanyalogni E-mailben, hogy mennyire nehéz lesz az életük 2021-ben is ha csak 2,8%-os nyugdíj emelés és Nyugdíjszerű ellátás emelése lesz úgy mint idén 2020-ban.
2020. Áprilisában dönt a Parlament a 2021. évi költségvetésről véglegesen: köztük a nyugdíjak és a Nyugdíjszerű ellátások emelésében is.