2020-04-13 08:57:09 +0200
Köszönöm azoknak akik aláírták Húsvét vasárnap és Húsvét hétfőn a Petíciómat ebben a nehéz járványos Húsvéti ünnepek alatt is. Ez legalább lelki erőt ad nekem Autizmussal élőként, hogy idén Húsvét hétfőn senki sem jöhet hozzám locsolkodni a járvány miatt.
Fogd V.
körülbelül 12 órája
József N.
körülbelül 12 órája
István K.
körülbelül 17 órája
Az fáj a legjobban, hogy nem tartották be és nem tartják be Húsvétkor az óvintézkedéseket Húsvéti ünnepeket alatt, hogy ne menjenek át főleg idős vagy krónikus beteg férfiként/fiúként locsolkodni vendégségben. És főleg idős nők meg a krónikus beteg nők se fogadjanak vendégeket locsolkodásukra.
Ha végett ér a járvány akkor nyugodtan fogadhatnak.