https://index.hu/belfold/2020/03/12/heti_betevo_etelosztas_krisna_blaha/
Mennyire jó lenne ha kevesebb rászoruló állna az utcán Karácsonykor/Húsvétkor ételosztásnál mert lenne elég pénzük ételre, vagy a lakhelyükre vinnék az élelmiszer csomagot számukra meg mindenféle fontos felszereléseket.
2019. November 8-án 6.000 fő írta alá a Petíciómat, majd 2019. December 7-én már 7.000 főnél tartott az aláírás. Aztán pedig 2020. Február 6-án elérte a 8.000 fő aláírását a petícióm.
Vajon 2020. Áprilisában meg lesz a 9.000 fő aláírása, majd talán 2020. Júniusában pedig a 10.000 fő aláírása? Ha nem fogom tudni 10.000 fő vagy kicsivel több aláírással együtt leadni a Petíciómat, még 2020. Szeptembere előtt akkor kicsi az esélye, hogy 2021. Január 1-én vagy 2021. Július 1-én pozitívabban megváltozón az élet.