2020-05-05 11:40:09 +0200
,,Gratulálok a kormánynak" ,hogy a családon belüli erőszak ellen nem tud időben fellépni. Meg az Állami kórházakban és köztük az Állami gyermekkórházakban nincs Koronavírus teszt vizsgálat. Hanem csak a 14 év felettiek esetén van ingyenes Koronavírus teszt a SOTE-ban akiket a KSH bank jóvá hagyásával meghívták őket.
Így marad marad a Magán klinika ahhol 24.000 Ft-tól 60.000 Ft-ig végeznek Koronavírus tesztet még a 12 év alatti gyermekek számára is. És betegség esetén is ennyibe kerül még a 12 év alatti gyermekeknek sem.