2020-05-25 09:12:55 +0200
Ha meg lesz a 10.000 fő aláírása vagy egy kicsivel több lesz meg, és sikerül leadnom a Petíciómat a Miniszterelnöki Hivatalba ünnepelni fogok örömömben! Igaz nem baráti összejövetel meg zsúr party bankettal egybe kötve fogok ünnepelni mert anyagilag nem fog rá telni nekem. Meg a távolság tartás a koronavírus járvány miatt szükséges lesz.
De meg lesz rá az okom ebben. 2018. Szeptember 26-óta amióta létezik a Petícióm azóta várom és várom a 10.000 fő aláírását.