2022-12-03 17:08:57 +0100
Bevallom ezért sincs kedvem 2022-ben, Karácsonyi családi összejövetelen részt vennem.
Egyik letört a gyökérkezelt fogam, és csak az olcsóbb magán fogászaton kaptam ellátást és más fogaimnál apró beavatkozásokat, mert az állami rendszerben már ritkán kapnak a felnőtt emberek többsége fogászati ellátást. És azon kívül a 2021. December 22-én 24 hónapos megtakarított pénzemnek majdnem a fele ugrott a fogászati kezelésem végett. És az idei olcsóbb belföldi nyaralásomra szánt pénzem és a nyaralásom is ugrott.