2020. Január 9-én már 7.595 fő írta alá a Petíciómat 27 fővel lett több a Petícióm aláírása.
2020. Január 10-én már 7.607 fő írta alá a Petíciómat 12 fővel lett több a Petícióm aláírása.
2020. Január 11-én már 7.631 fő írta alá a Petíciómat 24 fővel lett több a Petícióm aláírása.
2020. Január 12-én már 7.649 fő írta alá a Petíciómat 18 fővel lett több a Petícióm aláírása.
És mélységesen fel vagyok háborodva, hogy 2020. Január 6-10. között nem jött meg a 2019. évi Fejlesztő foglalkoztatói fizetésem a bankszámlára utalva. Szégyelljék magukat akik utalják mert 2019. Januárjában szintén késett de legalább 2019. Január 9-én meg jött a számlámra.
2020. Január 10-én nem jött az már egy nagyon durva dolog ne is haragudjon a félvilág. Nem voltam otthon 2019. Decemberében 1 hónapot munkába járás helyett.